המלצה חמה על ארנה מעצבים

 

מה חשוב לדעת שמחפשים ריהוט, וטיפ קטן על חנות רהיטים מדהימה

בגלל העיצוב ומגוון הריהוט שקיים בארץ, רכישה של ריהוט יוקרתי הפכה להיות מורכבת. כאשר אנו מכתתים את רגלינו בחיפוש אחר ריהוט לבית באולמי התצוגה ומתרשמים מכל כך הרבה מגוון של ריהוט יוקרתי, השאלה שנשאלת היא, כיצד נדע מה הריהוט הכי טוב עבורנו והאם הוא אכן איכותי. יש להתייחס לעיצוב הכללי של הבית וגם את מידות החלל בחדרים בו אנו מעוניינים להציב את הריהוט שאנו מעוניינים לרכוש. לא בעיה לזהות ריהוט שהוא יוקרתי כמו סוג העץ, החברה או רשת הרהיטים ממנה אתם רוכשים את הריהוט. יש כאלה שיעדיפו את הריהוט המודרני, ויש את הכבד שעשוי מעץ מאסיבי, על מנת לתת תחושה של חמימות וביתיות.

התאמה אישית בדיוק לפי הצורך

חשוב שתהיה איזו שהיא הרמוניה בריהוט שאתם רוכשים. לבטח יש אצלכם ריהוט קודם ואם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט יוקרתי כמו סלון או מזנון שייתן את הטון בסלון, חשוב כי העץ ממנו הוא יהיה עשוי, יתאים לגוון העץ שנמצא כבר בסלון שלכם. חשוב כי הריהוט יקנה תחושה של מרחב והרהיטים לא יהיו צפופים מדי, אחרת קשה לראות את יופיים, וההרגשה היא של מחנק וצפיפות. אם מדובר בדירות קטנות, כדאי לבחור את הריהוט המודרני שהוא בקווים ישרים ומינימליסטים. ריהוט שהוא באמת יוקרתי אינו מנת חלקום של העשירים בלבד, כולנו אוהבים סגנון חיים במוצרים אותם אנו רוכשים, לא צריך להיות צאצא של רוקפלר, על מנת לרכוש ריהוט כזה. כל תקופה ארוכה בת כמה שנים נחליף את הריהוט, אך כאשר אנו רוכשים ריהוט איכותי, אנו יודעים שיש לנו כמה שנים של שקט כי הריהוט יחזיק לנו מעמד הרבה שנים עד שנחליט להחליף אותו.

היכן כדאי לנו לרכוש ריהוט יוקרתי?

ניתן לרכוש רהיטי יוקרה אצל מיטב היצרנים או ברשתות הידועות, כך תוכלו לדעת שאכן רכשתם מוצר שיש לו אחריות ושם טוב. ריהוט מעוצב, חייב להתאים למי שרוכש אותם ממש כמו כפפה ליד, ולכן ריהוט איכותי ויוקרתי מתאים למגוון רב של לקוחות שיודעים ומעריכם מהו עיצוב. יש אנשים כמו זוגות צעירים עם ילדים קטנים שנמנע מהם ליהנות מעיצוב וריהוט יוקרתי בגלל הילדים שתמיד נוטים ללכלך ריהוט והם מחכים עד שהם יגדלו על מנת לרכוש ריהוט איכותי מסוג זה.

כמה מילים על חנות רהיטים מדהימה בדרום תל אביב, אשר מגשימה חלומות בכל הקשור לרהיטים בעיצוב אישי, לפני כשלושה חודשים, עברנו דירה אני אשתי וילדי, לדירה חדשה, וחיפשנו סלון פינתי שיתאים בדיוק למה שרצינו, חיפשנו בכל חנות אפשרית, אך לא מצאנו, סיפרתי חבר יקר שלי על זה שאני מחפש כבר למעלה מחודש סלון פינתי ולא מוצא, הוא שאל אותי אם הייתי בארנה מעצבים? למען האמת לא הכרתי קודם, ואיך לא? בכל מקרה הגענו לארנה מעצבים רהיטים, ואני חייב לומר קבלנו שירות מדהים וייחס אישי, ובאמת כמו שחברי אמר לי, "כל חלום שתדמיין הם ייצרו לך" וכך היה, ייצרו עבורנו סלון פינתי מדהים בדיוק כמו שרצינו.
אתר הבית של ארנה מעצבים רהיטים: http://www.areena.co.il

ממליץ בחום להגיע לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, חובה לכל מי שמחפש ריהוט בליגה אחרת מכולם…

Sorry, comments are closed for this post.