חנויות אופטיקה

חנויות אופטיקה, משקפי שמש אטרקטיביים בחנות אופטיקה 4 יו

במאמר זה תוכלו למצוא מעט טיפים לרכישת משקפי שמש אטרקטיביים שיסייעו לכם בחיי היום יום. משקפי שמש, ככלל, אינם רק מוצר ממותג ואופנתי. זה מוצר רפואי ששומר לכם על העיניים מקרינת אור השמש, הנקראת בשפה המקצועית UV. ישנו הבדל חד וחלק בין הצהוב של השמש, אותו אתם מזהים למרחוק לבין אותה קרינה מסוכנת הנמצאת בטווח הראייה אולטרא סגול.

50% הנחה על משקפיים באתר אופטיקה 4 יו

זיהוי המרכיב בשמש שמסכן את ראייתנו

המרכיב הזה נטול צבע שיכול להיראות בזווית ראייתו של האדם. לכן, החלק הצהוב של השמש, אותו אתם מכירים בצורה גרפית, איננו החלק שמסכן לכם את הראייה. החלק המסוכן הוא בטווח הצבעים של אולטרא סגול, אשר בדומה לטווח של אינפרא אדום אינו טווח צבעים שנראה לעיין אנושית, על אף שהוא קיים בפועל במציאות. מטרת משקפי השמש הטובות באמת, משקפי המותג שנמכרות בחנות האינטרנטית אופטיקה 4 יו היא להגן לכם על העיניים מפני אותה קרינת UV אולטרא סגולה.

סוג ההגנה לה אתם זקוקים נגזר מסוג העדשה

ישנן מספר סוגי עדשות: פולארוייד, עדשה כהה ועדשה מחזירת אור. הפולארוייד גורמת לכם לראות את סביבתכם כרגיל, ללא שינוי דרסטי בצבע או כהות כלשהי. היותכם מצוידים במשקפיים הללו פוטרת אתכם מקרינת ה UV האולטרא סגולה. משתמשים בזה בעיקר נהגים, ספורטאים שענף המקצוע שלהם קשור לנהיגת מירוצים או שייט, וכל אדם אחר שמקצועו – נהיגה, ספורט מוטורי או ימי. לעומת זאת, בעדשה כהה משתמשים יותר צרכנים שמטרת שהייתם מול השמש היא לצרכי בילוי ועמידה סטטית, וכמוה גם עדשה מחזירת אור.

בחירה בסוג משקפי שמש עם עדשה שאינה מתאימה

בחירה במשקפיים שאינן מתאימות לצרכים להם קניתם אותן עלולה להזיק ואינה רצויה. החל מנזקים כמו ראייה כהה מדי בשעה נהיגה או שייט, ועד לנזקים רפואיים של ממש: הסתכלות עם עדשת פולארוייד על שטח שנחשב מסנוור במקום להצטייד בעדשה מחזירת אור עלול לחשוף את העין שלך לאירוע שהיא לא מוגנת מפניו. באתר אופטיקה 4 יו ניתן לצפות בדגמים רבים של משקפי שמש ולהתייעץ באמצעות האמייל ומספר הטלפון הרשומים מטה לגבי מידת ההתאמה של כל זוג וזוג אליכם.

Sorry, comments are closed for this post.