מידע חשוב על משקפיים

מידע חשוב על משקפיים מותגים

כאשר מדובר על רכישת משקפיים, אין להסתפק בעובדה שמדובר על משקפיים וגם אין להסתפק בעובדה שניתן להתאים את המסגרת לאופי הפנים ואת מספר העדשה ללקות הראייה, אלא יש לדעת מספר מאפיינים נוספים לקראת רכישה חכמה- להלן מידע חשוב על משקפיים: ראשית יש לקחת בחשבון את החומר ממנו עשוי המשקף עצמו. כך למשל יש לוודא שמדובר על חומר איכותי שלא יתקלף  בקלות, שמדובר על חומר עמיד שלא יתעוות בקלות בעת ישיבה מוטעית, (לכולנו זה קורה לפחות פעם אחת) וכדומה.

בדיקה תקופתית

גם לאחר שרכשנו משקפי ראייה חדשות, אין לטעות שניתן יהיה ליהנות מהן עד לרגע בו הן יאבדו או יהרסו, אלא בעלי משקפים צרכים להקפיד על בדיקה תקופתית וזאת על מנת להימנע ממצב בו משתמשים במספר שכבר אינו מתאים- אחרת ניתן להרוס את הראייה עוד יותר. מכאן שאין להניח שאם המספר התייצב בשנים האחרונות הרי שאין צורך בבדיקה וזאת כי יש מגוון פרמטרים שעשויים להשפיע על הידרדרות הראייה וכשזה קורה יש להיות עם היד על הדופק ולדעת מתי ניתן להישאר עם המספר הקיים ומתי מוטב לעדכנו, אתר מצוין למשקפיים הוא אי אופטיק

רק בריאות

מי שהראייה שלו אינה מושלמת זקוק לעזרה חיצונית על מנת להשיבה לתיקנה. יש כאלו שיבחרו בעדשות מגע, יש כאלו שיפנו לעשות ניתוח ויש כאלו שיפנו וירכשו משקפיים. מהי האופציה המומלצת? ובכן ההמלצה הגורפת של רופאי העיניים היא להתמקד במשקפי ראייה- וזאת כי מדובר על האופציה הבריאה והבטוחה ביותר. עם זאת כיוון שאנו חיים בעידן בו האסתטיקה מאוד חשובה, יש לבחור ברוגע את המשקף הרצוי וזאת על מנת שנוכל לשים בגאווה את המשקפיים ולא לחוש מבוישים.

מוליטפוקל

עוד מידע חשוב על משקפיים עוסק בעדשות מוליטפוקל.
מדובר על עדשות שמשלבות בין שני מצבי הראייה- הן עוזרות גם עבור קצרי רואי וגם עבור רחוקי רואי ועל כן כאשר עוברים בדיקה אצל אופטומטריסט מוסמך ניתן לסמוך על דעתו המקצועית. לבסוף נציין שאין להסתפק בזוג משקפיים אחד, אלא תמיד יש להקפיד על רכישת זוג נוסף למקרה שהנוכחי ייהרס.