משקפי ג'ימי צ'ו

משקפי ג'ימי צ'ו הוא בית אופנה בריטי המציע קטלוג שלם של פריטי אופנה לרבות נעליים, תיקים, בשמים ואקססוריז, וג'ימי צ'ו מציע גם משקפי שמש שבמקרים רבים משמשים כקובעי טרנדים וסגנונות עיצוב חדשניים. את משקפי ג'ימי צ'ו אי אפשר למצוא בכל חנות, וכשמוצאים אותם צריכים להיות מוכנים להכניס את היד עמוק לכיס, אבל הערך שתקבלו בתמורה שווה כל שקל שהוצאתם ממעמקי הכיס. מותג האופנה ג'ימי צ'ו ידוע בראייה החדשנית שלו, בשאיפה לקבוע מגמות ולהוביל קווי אופנה חדשניים, ואת התפיסה הזאת הוא מיישם גם בעולם משקפי השמש.

מגוון רחב של דגמים בעיצובים שונים

בתוך קטלוג משקפי השמש של המותג תוכלו למצוא דגמים חדשניים בעיצובים ספורטיביים, אלגנטיים, פלסטיים, מתכתיים, סולידיים או יום יומיים, אבל בכל דגם ודגם תוכלו לזהות את הטאצ' של ג'ימי צ'ו, את הניואנס הקטן שמבדיל בין המשקפיים האלה לאלה שישבו ממש לידם על המדף. הם יכולים להגיע עם עדשות שקופות, חצי שקופות או אטומות, והם יכולים להגיע עם מסגרות פלסטיות בליטוש מט או מבריק, או במסגרות מתכתיות בגווני כרום, פליז, ברונזה או זהב.

שלל מסגרות ועדשות ותמיד עם נרתיק קשיח ומעוצב

משקפי ג'ימי צ'ו יכולים להגיע עם מסגרות שלמות או חצי, עם תושבות אף תלויות או אינטגרליות ועם זרועות משקפיים מיושרות או מעוקלות, והם תמיד יגיעו עם איכות חומרים מעולה, עם עדשות מלוטשות ברמה הגבוהה ביותר ועם הגנה מלאה מפני קרינת השמש, קרני UVA וקרני UVB. משקפי ג'ימי צ'ו יגיעו תמיד גם עם נרתיק קשיח ומעוצב בפני עצמו, כי מדובר במשקפיים שאתם לא רוצים להשאיר לבד, ולא רוצים להשאיר באוויר הפתוח, חשופים לשבירה, שחיקה או שריטות.

אתרו את הדגם הנבחר והפרטי שלכם

לפני שאתם קונים משקפי ג'ימי צ'ו, אתם רוצים לעבור על כל הדגמים המוצעים על ידי המותג, ולראות מה הוא הדגם אליו אתם הכי מתחברים. לג'ימי צ'ו יש את הדגמים שכל אחד יכול למצוא בהם את הדגם הפרטי שלו ולהרגיש שנבנה במיוחד עבורו, חפשו את הדגם הזה לפני שאתם מכניסים את היד לכיס.