משקפי דולצ'ה אנד גאבנה

משקפי שמש הם כבר מזמן לא שתי פיסות זכוכית כהות שאותן מרכיבים בתוך מסגרת פלסטית או מתכתית כדי שיהיה קל יותר להסתובב בחוץ בימי שמש מסנוורים. משקפי שמש הם פריטי אופנה ממדרגה ראשונה, פריטי אופנה אותם אנו עונדים על ראשנו, האיבר החשוף ביותר בגופנו, ובהתאם לכך התפתח עולם שלם של מותגים המביאים עיצובים שונים ומיוחדים אל תוך עולם משקפי השמש, מותגים הנבדלים זה מזה בסגנונות העיצוב, ברמת האיכות ובמאפיינים הפונקציונליים של המשקפיים.

רמת מחירים גבוהה אבל בתוך הטווח המקובל

משקפי דולצ'ה אנד גבנה הם אחד מהמותגים החזקים והבולטים ביותר בעולם משקפי השמש, ואם רבים מהאנשים כלל אינם מתחברים למותג זה באופנת הביגוד המועדפת עליהם, דווקא בעולם משקפי השמש, יודע המותג להציע עיצובים יוצאי דופן, מרשימים ומיוחדים ברמת מחירים שהיא גבוהה משמעותית ממשקפי שמש פשוטים, אך עדיין בטווח המחירים הסביר בעולם זה, טווח מחירים שעלה בשנים האחרונות מסביבות המאה מאתיים שקלים לכיוון שבע מאות עד אלף שקלים.

מגוון רחב של עיצובים חדשניים

את משקפי דולצ'ה אנד גבנה תוכלו להשיג בעיצובי מסגרות פלסטיות ומתכתיות, עיצובי ספורט, ספורט אלגנט, סולידי, אקסצנטרי ועוד שלל עיצובים שכל אחד יכול למצוא בהם את העיצוב המתאים לו ביותר. משקפיים אלה מוצעות עם מסגרות שלמות, ומסגרות חצי, עדשות אטומות, עדשות מראה או עדשות חצי שקופות במגוון רחב של גוונים ושילובי גוונים המעניקים למשקפיים אופי ייחודי ובולטות אסתטית.

מותג הוא לא רק שם

אחרי שאמרנו את זה, מותג הוא לא רק שם, ומאחורי מותג ישנם שורה של ערכים הבונים אותו, ואכן משקפי דולצ'ה אנד גבנה אינם מאופיינים רק בעיצובים יוצאי דופן ובאיכות חומרים גבוהה, אלא גם במאפיינים פונקציונליים מתקדמים לרבות עדשות מלוטשות ברמה הגבוהה ביותר, מנגנוני קפיצים מתקדמים לזרועות המשקפיים, וכמובן הגנה אקטיבית מפני קרינת השמש, קרני UVA וקרני UVB. בבחירת משקפי שמש, אתם רוצים לבחון את מאפייני המשקפיים אותם אתם קונים עוד לפני שאתם בוחנים את המחיר, וגם אם קוראים להם דולצ'ה אנד גבנה, אין זה אומר שהם עולים כמו מכונית.