משקפי רייבן

משקפי רייבן
משקפי רייבן

אם יש מותג אחד שהפך למילה נרדפת למשקפי שמש, זה רייבן. מותג אמריקאי שהביא אל העולם את ההכרה בכך שאפשר לענוד משקפיים שיהיו גם אפנתיות, ואפשר לצייר אופי שלם לאדם באמצעות זוג משקפי שמש אחד. זה התחיל עם משקפי הטייסים שהיו המשקפיים הנמכרים ביותר לאורך תקופה של לא מעט שנים, וממשיך עם מסורת ארוכה של עיצוב בסגנון ספורטיבי, אלגנטי וסולידי, עם יכולת מדהימה להישאר כבר מספר עשורים בטופ של מותגי העלית בעולם משקפי השמש.

עיצובים סולידיים ואלגנטיים

משקפי רייבן מגיעים בדרך כלל בעיצובים סולידיים ואלגנטיים, וכל מי שקונה רייבן עושה זאת כי הוא יודע שהלוק של רייבן מתאים לו, הוא יודע למה לצפות כאשר הוא מחפש משקפי שמש של רייבן. יחד עם זאת, גם בתוך הקטלוג של משקפי רייבן, אפשר למצוא שלל עיצובים, חלקם חדשניים, חלקם מסורתיים, חלקם אלגנטיים סולידיים ולכולם טאצ' ספורטיבי וצעיר. עדשות כהות לצד עדשות אטומות או חצי שקופות, מסגרות מתכת מוזהבות או כסופות עדינות במיוחד, או מסגרות פולימריות בגימור מט או מבריק, עדשות טיפה לצד עדשות טרפז הפוך ועוד מגוון רחב של עיצובים מודרניים.

משקפי שמש רייבן ב 50 אחוז הנחה באופטיקה 4 יו

משקפיים עם אמירה אישית

רייבן הוא מותג שמביא לכם לא רק עיצוב יוצא דופן ומתקדם, אלא גם אמירה אישית. בעצם זה שאתם חובשים משקפי רייבן, אתם אומרים על עצמכם שאתם אנשים עם אופי, שאתם צעירים ברוחכם, שאתם אנשים עם סגנון, אבל אתם לא אוהבים להתבלט יותר מדי, וזה אולי מה שכל אחד מאיתנו היה רוצה לשדר לעולם, לספר על עצמו לפני כולם.

משקפיים בתג מחיר שיכול להתאים לכל פלח באוכלוסיה

תג המחיר הצמוד למשקפי השמש של רייבן הוא לא תג מחיר נמוך, אך הוא בהחלט גם לא תג המחיר הגבוה ביותר. בתוך קטלוגי משקפי השמש של רייבן תוכלו למצוא משקפיים יקרות מאוד, לצד משקפיים במחירי מיין סטרים שמעבירות את המסר בצורה מושלמת. מיותר לציין שמדובר על מותג איכותי, עם עדשות מלוטשות ברמה הגבוהה ביותר, ובעלות הגנה מקרינת השמש, קרינת UVA וקרינת UVB.