משקפי שמש 2015

משקפי שמש 2015 במחירים מטורפים

כיוון שכבר שנים ידוע שמשקפי שמש הן לא רק פריט פרקטי ואין להסתיר את הנתון שמשקפי שמש מהוות פריט אופנתי לכל דבר- מרגש להכיר את הקולקציה החדשה, את משקפי שמש 2015! אם כן מה מתחדש? מהי האופנה? אלו צבעים משתלבים נכון ועל אלו גדלים מדובר? ובכן המשיכו לקרוא ואולי בסוף תוכלו להבין אלו משקפי שמש אתם עתידיים לראות ברחובות ובחופים.

בין נועז למתון

סה"כ אין הרבה שינויים בין הטרנדים שבין השנים, אך יחד עם זאת כן ניתן לומר שהעונה אתם צפויים לראות הרבה יותר תכשיטים שמשולבים במשקפיים, הרבה יותר דגמים מנומרים, הרבה יותר משקפים גדולים ואף שקופים. המתונים שבינינו יבחרו במראה השחור הקלאסי וזאת כי הוא תמיד מתאים עבור כל שעה הביום, עבור כל בחירה של בגדים ועבור כל עונה. עם זאת מי שמבקש יותר מרק התאמה פרקטית ייבחר במשקפים יותר נועזות, ייבחר בין דגמים בעלי פרופורציות יותר גדולות ואף מגושמות לבין דגמים בעלי מראה יותר מסוגנן  כגון סגנון חתולי מנומר.

שקיפות

עוד טרנד של משקפי שמש 2015 הנו טרנד עליז וצבעוני שמחמיא נהדר לעונה הקיצית שטופת השמש. מדובר על מסגרות שקופות בעוד העדשות צבעוניות. מכאן שנוצרת ניגודיות שובת לב ומדובר על מראה חיוני שמוסיף הרבה אופי גם למי שבוחר להתלבש קז'ואל.

תכשיטים

התחלנו להזכיר ועל כן נמשיך. הפעם מדובר על משקפי שמש מעוטרים עם תכשיטים, פייטים ואף עם אבני חן, (בקולוקציה היותר יקרה). מדובר על משקפי שמש שמיועדים לאנשים היותר נועזים שבינינו ולאלו שיותר אוהבים להתגנדר ולהתקשט. עם זאת יש לקחת בחשבון שמרגע שבוחרים באופציה זו אין להוסיף תכשיטים נוספים כי אז המראה עשוי להיות פתטי.

בחירה

מה בוחרים? לבסוף נשאלת השאלה איזה טיפוסים אתם? שמרנים, נועזים או נמצאים באמצע? ובכן הקולקציה העונתית כה מגוונת כך שכל אחד ואחת מוזמנים למצוא את משקפי השמש האידאליים עבורם, את המשקפיים שיעזרו להם לסגור את ההופעה באופן ההולם ביותר. כמו כן אין לפסול דגמים משנים קודמות וזאת כי יש דגמים שתמיד יהיו רלוונטיים- לראיה הסתכלו על משקפי הפלסטיק השחורות.